Terra Vegane Mac&Cheese

door onder Deegwaren, Kaas, Maaltijden
Kenmerken: , , , , ,

Terra Vegane mac&cheese, veganVegan Mac&Cheese uit een doos! Heel Amerikaans, en stiekem best wel fijn voor drukke dagen dat je 's avonds moe thuis komt en zin hebt in comfort food. Er zijn verschillende merken die dit soort producten maken, maar dit is voor zover ik weet de eerste die in Nederland verkrijgbaar is (thanks for the tip Vegan Stuff in Belgium!). Ik probeerde de 'cheddar' smaak, maar er is ook een witte 'Alfredo' variant.

Ik was blij verrast door door de voedingswaarde van deze mix, met name het feit dat er 14 gram eiwit per 100 gram (een halve verpakking) in zit. Ik heb nog een stronk broccoliroosjes meegestoomd bovenop met de pasta. Zo hadden we met één doos genoeg voor een redelijk voedzame tweepersoons maaltijd. Het was ook binnen een kwartiertje klaar. Heel handig!

De ingrediënten

Macaroni (tarwe), cassava zetmeel, edelgist, zout, rijstmeel, wortelpoeder, lupinemeel, specerijen, mosterd, johannesbroodpitmeel, citroenzuur.

Hoe smaakt het?

De kaassaus is lekker pittig en 'cheddar-achtig'. Ik had per ongelijk geen plantenmelk meer in huis en ik had ook geen zin om het zelf te maken, dus ik heb gewoon water gebruikt in plaats van melk. De saus was daardoor waarschijnlijk wat minder romig dan de bedoeling was, maar toch was het nog best wel lekker.

Wat kost het en waar is het te koop?

Deze mixen zijn in Nederland o.a. te bestellen bij de nieuwe webwinkel van Plantaardigheidjes en in België bij Shavt. Je betaalt ongeveer €3,75 voor een doos met 200 gram.

1 Reacties

Natascha op 16-2-2018 - 12:07

In Nederland zijn is dit ook te koop bij Vmarkt. Maar verzenden ook naar België? Kom je ook eens een kijkje nemen bij Vmarkt Martine? https://www.vmarktutrecht.nl/webshop/voorraadkast/pasta/detail/574/terra-vegane--mac--cheeze-classic-cheddar-style-bio-200-gram.html

Schrijf een reactie