Penotti chocolade-hazelnootpasta
door
onder Kenmerken: Biologisch, Fair trade
UPDATE: deze chocopasta is gelukkig weer vegan!
Goedkope huismerk chocopasta's zijn best vaak vegan, maar als je wat meer te besteden hebt kun je er ook voor kiezen om wat meer uit te geven voor een tof product zoals deze fair trade bio chocolade-hazelnootpasta van Penotti. Let op dat je de SOYA variant koopt, want Penotti maakt ook niet-vegan hazelnootpasta in een vergelijkbare verpakking. Verder is de pure chocolade pasta in deze reeks ook vegan, voor de liefhebbers.De ingrediënten
Rietsuiker, plantaardige oliën (raapolie; palmolie), hazelnoten 13%, magere cacaopoeder 8%, sojabloem 6%, emulgator (sojalecithine), natuurlijk aroma (vanille).
Hoe smaakt het?
Deze chocopasta is lekker zacht en romig en heeft een heerlijk volle chocolade-hazelnootsmaak. Echt een aanrader!
Wat kost het en waar is het te koop?
Deze chocopasta is onder andere verkrijgbaar bij biowinkels zoals Ekoplaza. Een pot van 350 gram kost €3,99.
4 Reacties
Hmm, echt lekker, een aanrader! Leuk dat het van een bekend merk als Penotti is, dan 'accepteert' visite het ook eerder. Van het merk De Rit ook nog een lekkere duo variant gevonden, weliswaar alleen in de natuurvoedingswinkel.
Hoi Martine, Ik was dit product even aan het opzoeken omdat ik de voedingswaarden wilde weten en ik zie dat er melkpoeder in zit. Is dit een foutje op hun site of zit er echt melkpoeder in?? https://www.penotti.com/nl/product/penotti-bio-soja-hazelnoot/ Gr!
Hoi Mima, ik neem aan dat ze een fout hebben gemaakt met de ingrediënten op de website. Kijk voor de zekerheid even op de pot in de winkel voor je het koopt.
Ik heb ook opgemerkt dat hier ineens melk zou inzitten, maar blijkbaar zijn ze verplicht dit erop te zetten van 't voedselagentschap, omdat hun productieproces niet 100% gesloten is. Ik heb een koemelk intollerantie en eet deze choco al jaren, nog nooit last mee gehad.
Schrijf een reactie