Lidl Pearls fruitsnoepjes

Deze 'Pearls' fruitsnoepjes van Lidl zijn een budgetvariant op Skittles. Zowel de originele Skittles als deze van Lidl zijn vegan! Er zijn twee varianten, zoet in de rode zak en zurig in de groene zak.
De ingrediënten
Zoete snoepjes: suiker, glucosestroop, water, palmpitvet, stabilisator: arabische gom, maltodextrine, voedingszuur: citroenzuur, tapiocazetmeel, vruchtensapconcentraten (appel, sinaasappel, aardbei), gemodificeerd zetmeel (maïs), kleurstoffen (titaandioxide, carotenen, kopercomplexen van chlorofylen en chlorofylinen, riboflavine, bietenrood, curcumine), aroma's, glansmiddel: carnaubawas, emulgatoren: mono- en diglyceriden van vetzuren, lecithine (zonnebloem), antioxidant: alfa-tocoferol.
Hoe smaakt het?
Deze snoepjes lijken inderdaad op Skittles. Elke kleur heeft zijn eigen kunstmatige fruitsmaak. De zoete variant vind ik het lekkerst. De smaakjes van de zure zijn een beetje apart.
Wat kost het en waar is het te koop?
Deze snoepjes zijn alleen te koop bij Lidl. Een zakje met 174 gram kost 99 cent.
Schrijf een reactie