AH Delicata chocolade met hele hazelnoten

door onder Chocola
Kenmerken: , , , ,
AH Delicata hazelnoot-puur chocolade, vegan

De Delicata chocola met stukjes hazelnoot van AH was al langer vegan, maar in de versie met hele hazelnoten zat tot nu toe altijd botervet. Ook deze is nu dus vegan, dat is goed nieuws!

De ingrediënten

Ingrediënten: cacaomassa, suiker, 27% hazelnoot, cacaoboter, emulgator (sojalecithine), natuurlijk vanillearoma.

Hoe smaakt het?

Dit is lekkere chocolade en de stukjes hazelnoot zijn fijn knapperig en vol van smaak. Je proeft wel dat het pure chocola is, dus het is wat minder romig dan bijvoorbeeld de repen van Vego, maar op hun eigen manier zijn deze ook lekker.

Wat kost het en waar is het te koop?

Je vindt deze chocolade alleen bij Albert Heijn. Een reep van 200 gram kost 1,49.

5 Reacties

Aap89 op 25-4-2018 - 9:00

Bij New York Pizza hebben ze nu vegan pizza's met vegan kaas! Je hebt er een met vegan shoarma (met vegan knoflooksaus!) en een veggie variant. Erg lekker!

Maud op 27-10-2018 - 20:13

Zijn alle repen van dat delicata merk vegan?

Martine op 29-10-2018 - 13:44

Hoi Maud, niet alle repen van AH delicata zijn vegan. Het is dus verstandig om bij ieder product apart de ingrediëntenlijst te checken of er melk in zit.

Gerdien op 1-11-2018 - 13:54

Hallo, in de hazelnoot puur zie ik wel dat er eiwitten in zitten, en dan is mijn vraag is het echt vegan. Mvg Gerdien

Martine op 1-11-2018 - 18:01

Hoi Gerdien, in alle plantaardige producten zit een kleinere of grotere hoeveelheid plantaardige eiwitten/proteïnes. Als eiwit bij de voedingswaarde staat, kan het zowel plantaardig als dierlijk zijn. Je moet dus echt naar de ingrediëntenlijst kijken om te weten of een product plantaardig is, niet naar de voedingswaarde.

Schrijf een reactie